KURZ ACCESS BAR

 
 
září : 14.9.     29.9.
 
vždy 10 až 18 hod ve Zlíně v centru na Sadové ulici
 

Mantra Access Consciousness:

"Všechno ke mě přichází s lehkostí, radostí a slávou." 

Na kurzu se naučíte techniku, která bude přínosem nejen pro Vás, ale i pro Vaše blízké, klienty a jiné osoby a kterou můžete používat po celý zbytek života.

Dostane se Vám většího spojení s Vaším vědomím a fyzickým tělem, budete si vědomi většího klidu, radosti a získáte více prostoru pro Vaše bytí. Mohou nastat pozitivní změny také  v oblasti Vašeho zdraví, vztahů nebo financí. Záleží, co si vyberete. Také lépe pochopíte, jak funguje tato realita.

Dovolte si naučit se něco, co vám umožní změnit vše, o čem si myslíte, že změnit nejde a vytvořit radostný a naplněný život jiným, snadnějším způsobem.

Na kurz se přihlašujte na emailové adrese svatavacekotova@seznam.cz. Kapacita prostoru je omezena, neváhejte s přihláškou. Na tuto adresu zasílejte i Vaše případné dotazy, případně volejte nebo pište na mobil 777114300.

V ceně kurzu je :  Oficiální ACCESS BARS® manuál + Mapy přístupových bodů ACCESS BARS

+ Certifikát  ACCESS BARS® Praktik

Na kurzu si osvojíte kombinace přístupových bodů a naučíte se také jak se používá tzv. Clearing statement (čistící prohlášení), které je nesmírně účinným nástrojem při vytvoření změny ve Vašich životech. Po absolvování kurzu se praktici této metody mohou setkávat na tzv. výměnách, kde si vzájemně poskytují ošetření Access Bars®.

Cena kurzu je stanovena společností Access consciousness a činí 6200,- Kč, pro ty, kteří kurz opakují je poloviční, tedy 3100,- Kč.
Děti do 15 let v doprovodu dospělé platící osoby mají kurz zdarma, studenti 15 až 18 let platí 3100,- Kč.

Platbu můžete provést na účet č. 670100-2213416324/6210 u mbank nebo hotově na místě konání Zlín, Sadová 2704/10.

Registrace od 9,30 hod, přijďte prosím o chvíli dřív. S sebou si vezměte pohodlné oblečení, přezůvky, chcete-li mini polštářek pod hlavu a větší svačinu. Relaxační křesílka a deky jsou na místě. Drobné občerstvení (káva, čaj, sušenky, slané keksy) je k dispozici. Pokud potřebujete psát poznámky, vemte si psací potřeby a papír. Skripta, mapy hlavy a certifikát dostanete na místě.

Komu nevyhovuje termín  může se již nyní přihlašovat na individuální datum, které Vám bude vyhovovat.