Bioquant N a Magnetoterapie

Zdravá krev je základem pro naše zdraví. Bioquant N je speciální laserový přístroj pro neinvazivní a bezbolestné působení na celou škálu zdravotních  potíží v domácích podmínkách.

Zprostředkováváme pronájem nebo prodej těchto přístrojů pro použití v domácích podmínkách. K dispozici nabízíme po telefonické domluvě jejich vyzkoušení zdarma buď u nás v poradně nebo u vás doma. Zavolejte na 608123411 nebo 777114300 a domluvte si schůzku. Rádi Vás budeme informovat o podrobnostech.

https://www.detoxikace.biz/fotky15706/fotos/_vyr_105BIOioquant-N.jpg

Co dovede ovlivnit :

- zlepšuje reologické vlastností krve a snížuje odpor krve při proudění

Když monochromatické fotony s nízkou intenzitou ozařují krev, zvyšuje se flexibilita červených krvinek, které se od sebe oddělují, a tak jsou schopné přijmout látky celým svým povrchem.

- ovlivňuje krevní lipidy

LDL cholesterol a triglyceridy se snižují (v případě, že byly před používáním přístroje zvýšené).

- okysličuje tělo

Zlepšuje se schopnost červených krvinek okysličovat se v plících a odnášet oxid uhličitý z těla, což má pozitivní vliv na všechny vnitřní orgány a metabolismus.

- nižší pravděpodobnost tvorby sraženin v krvi

Když fotony s nízkou intenzitou ozáří krev, aktivují se složky, které uvolňují cévní spazmy a také složky, které omezují tvorbu trombů. Snižuje se riziko vzniku krevních sraženin v cévách, čímž se redukuje i riziko vzniku srdečního infarktu a mozkové cévní příhody v důsledku ucpání cévy.

- hypertenze (zvýšeného krevního tlaku), stabilizace krevního tlaku

V důsledku snížení krevní viskozity, redukce tuků v krvi, rozšíření cév (vazodilatace) a lepšího okysličení může dojít k normalizaci krevního tlaku.

- prokrvení mozku

Mozek pro svou správnou funkci potřebuje množství energie uložené v makroenergetických vazbách molekul ATP (adenozín trifosfátu). Tato energie se tvoří z glukózy za přítomnosti kyslíku.

- zlepšení klinických symptomů

Klinické symptomy vícerých chorob se zlepšují. Byl pozorován ústup symptomů, které tato onemocnění provázejí, jako i zlepšení psychického a fyzického stavu pacientů.

- zlepšení prokrvení dolních končetin

Je důsledkem lepší mikrocirkulace. Týká se to doprovodných cévních komplikací cukrovky (diabetická mikroangiopatie) a bércových vředů.

 

Magnetoterapie 3D

 

Biologické změny ve tkáních vznikající vlivem nízkofrekvenčního pulzního magnetického pole (magnetoterapie) je možno kladně využít u celé řady zdravotních potíží. Účinky je možno shrnout do šesti základních léčebných  efektů:
  • protibolestivý (analgetický)
  • myorelaxační (uvolňující křeče)
  • protiotokový (protiedémový)
  • vasodilatační (rozšiřující krevní řečiště)
  • detoxikační (odbourávání toxinů)  a urychlující látkovou výměnu
  • hojivý a regenerační, protizánětlivý, protirevmatický

Příklad zdravotních indikací 3D magnetoterapie

Pokud Vás 3D magnetoterapie zaujala, rádi Vám poskytneme více informací osobně. Zprostředkováváme pronájem nebo prodej těchto přístrojů pro použití v domácích podmínkách. K dispozici nabízíme po telefonické domluvě jejich vyzkoušení zdarma buď u nás v poradně nebo u vás doma. Zavolejte na 608123411 nebo 777114300 a domluvte si schůzku.

 

Kontakt

Poradna pro rozvoj osobnosti Sadová 2704/10
Zlín
76001
tel. 777 114 300
PhDr. et Mgr. et Bc. Cekotová Svatava

tel. 608 1234 11
Bc. Zdeněk Cekota
homeopatiezlin@seznam.cz