Metamorfní technika (Motýlí terapie) Zlín

Metamorfní technika uvolňuje životní energii, která je spotřebovávána našimi duševními bloky. Ty obsahují nevědomá schemata, která vznikla jako reakce na stres nebo trauma v břiše naší matky. Pracujeme tedy s bloky, které se utvořily od okamžiku početí do okamžiku našeho porodu. Takto vytvořené blokády omezují pak život jedince ve všech oblastech jeho života. Tyto bloky se fixují na reflexní zónu páteře chodidel, rukou a hlavy. Na těchto místech najdeme celou časovou periodu prenatálního období od početí až po moment narození.
 

Je to velmi příjemná relaxační metoda s hlubokými účinky, díky níž  tyto emocionální,fyzické a psychické bloky překonáváme a rozvíjíme naplno vlastní potenciál.


Zlepšuje se přísun vitální síly, radosti, tvořivosti a zdraví. Je to metoda transformace, přeměny, někdy také nazývaná motýlí terapie, neboť skvělou metaforou je proměna ošklivé motýlí housenky skrze zakuklení v larvu až po vylíhnutí překrásného motýla. Motýlí terapie také proto, že při této technice se klienta dotýkáme na bosé chodidlo, ruce a hlavu velmi jemnými doteky jen jakoby motýl  zlehka usedl na naší ruce.
 

Pro klienta tato technika představuje vysvobození, neboť dojde k jasnému rozpoznání negativních vzorců z jeho prenatálního období, které mohou být změněny. Zdrojem se stává životní energie ošetřovaného, vrozená inteligence těla a také jeho schopnost regenerovat se.
 

MT je unikátem svého druhu, není to masáž, ani terapie ani léčba. Není nutno rozebírat osobní a zdravotní problémy klienta, ani o nich diskutovat. Přitom nám otevírá nové brány a možnosti, v nichž můžeme naplno rozvinout vlastní potenciál.


Kontakt

Poradna pro rozvoj osobnosti Sadová 2704/10
Zlín
76001
tel. 777 114 300
PhDr. et Mgr. et Bc. Cekotová Svatava

tel. 608 1234 11
Bc. Zdeněk Cekota
homeopatiezlin@seznam.cz