Reference
 

 • Homeopatie je pro mě životní cesta. Pomohla mi otevřít oči a stoupat výš. Je to skvělá příležitost pro toho, kdo chce změnu.
  klientka, Zlín
   
 • Jsem dlouhodobě spokojený klient, který využívá tyto služby. Musím uznat, že mi homeopatie pomohla ve všech směrech a životních situacích. Díky invididuálnímu přístupu se mi dostalo zdravějšího náhledu na život, lepší zdrav. stavu a odolnosti psychiky v práci. Jsem šťastný a zdravý a proto vřele doporučuji tuto alternativu.
  Marian Cekota
   
 • Podařilo se mi odrazit se znovu ode dna, zbavit se deprese a nalezl jsem cestu, jak řešit své životní problémy. Přestože je stále řeším, výrazně jsem se posunul dál a cítím se vyrovnaný, klidný a spokojený, i když cíl je ještě daleko.
  klient ze Zlína
   
 • Pro mne představuje homeopatie řešení a nalezení východiska. A za to jsem velmi vděčná. Díky ní jsem se osvobodila od utkvělých myšlenek a představ, které mne dříve velmi trápily.
  klientka , Zlín
   
 •  Dobry den pani Cekotova, 
  ohledne kurzu akutni stavy, ktery jsem u Vas mela, jestli Vas zajima zpetna vazba, tak nejcenejsi pro me bylo to co jste rikala okolo. Jednotlive homeopatika jsou popsany na internetu, ale prave Vase zkusenosti a priklady z praxe byly pro me nejcenejsi.

  Moje zkusenost jenz jsem zazila bezprostredne po navsteve kurzu:
  Moji spolubydlici, divku, po prodelane kratke nemoci, trapil mnoho dni kasel ktery nechtel ustoupit. Vzala jsem sesit se zapisky z kurzu, prosla asi dvanact charakteristik homeopatik na kasel a vybrala ctyri co mne na moji spolubydlici s tim jak ji znam sedely. Vecer jsem ji tyto ctyri charakteristiky cetla. U cteni jedne vyjekla: "ano to je presne ono", a pak jeste u jedne "no teda, to take hodne sedi". Nazvy techto dvou homeopatik jsem ji napsala na papirek at si je koupi v lekarne. Kasel ji ustal, ptala jsem se ji jak ji homeopatika zabraly a ona rekla, ze si je nekoupila, ze se nad tim co jsem ji cetla, a tolik se v tom vzhledla, velmi vazne zamyslela a kasel odesel sam.
  Jinak po kurzu - lide z okoli ode mne rady na homeopatika nechteli. U mne jsem se naucila a pouzivam pravidelne apis melifika misto ibalginu kazdym zacatkem menstruace na bolesti, vyborne mne zabira. A pak patram a hledam co zkusit, pokazde kdyz mam stres v praci a nebo mne z narocne vyuky ve skole odejdou hlasivky.
  Adéla, Brno
   
 • První slova, která vždy řeknu: Homeopatie mi zachránila život. Děkuji. Díky Homeopatii jsem se zbavila stop, které se mi usadily v hlavě a neměly tam být, sváděly mě ze šťastné cesty životem. Poznala jsem lépe sama sebe, snadno cítím, co je pro mě nejlepší, zrcadlí se to v každém okamžiku, na zdraví, na těle, ve vztazích k ostatním, k přírodě, k celému světu. Soustřeďují se kolem mě skvělí lidé. Svět je krásný a snadno čitelný, jde pouze o to, mít to dobře nastavené v hlavě. Věřím, že záleží i na výběru homeopata. Setkávat se s paní Svatavou je skvělý zážitek. Všem mohu doporučit také kurzy Homeopatie a Reiki, znalostí z kurzů využívám denně pro sebe i mé blízké.
  Veronika Smetanová

   
 • Hodně mi  pomohlo, když starší dcera přestala se svými hysterickými záchvaty a mladší ze synů zklidnil  svou hyperaktivitu.    
  maminka ze Zlína
   
 • Ďalej podávam hlásenie: Syn sa  po pár dňoch zázračne skludnil (alebo mi to prestalo vadiť? ), už nieje taký čert, a dokonca i začal viac rozprávať, i keď stále na moj vkus to ide pomaly, ale hlavne, že začal. Ja som nepocítila žiaden účinok, snáď len moje príšerné obavy sa objedvujú zriedkavo, ale to mávam v zime vždy, pretože pracujem a mám príjem. Synček mi stále lezie na nervy, ale už nie tak. Uvedomujem si, že musím sa i ja snažiť, ale zriedka to zvládnem. No, je to polovica cesty, poznať problém. Zaujímavé, že k ostatným deťom mám úplne bezproblémový vzťah.
  maminka čtyř dětí z Prakšic
   
 • Díky kurzu reiki jsem se naučila používat techniku této energie. Když mě pak čekala operace, bezvědomky jsem neváhala a posílala si tuto energii na sál a na celý aréal nemocnice. Ačkoliv mám k lékařům a nemocnicím apatii, všichni se ke mě chovali pěkně a operace proběhla hladce. Díky několikatileté homeopatické péči jsem pak vstala z narkózy jako by se nic nedělo, naprosto bez vedlejší účinků. Jsem této alternativě nesmírně vděčná.
  klientka, Zlín