Access Bars®

ACCESS BARS®  je nástroj, který zlepšuje kvalitu Vašeho života ve všech směrech. Při terapii používáme 32 bodů v oblasti hlavy,něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů a přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Rozprouděním jejich energie se všechny myšlenky s negativním nábojem uvolní a díky tomu se zbavujeme starých vzorců chování a přesvědčení jež nám brání být těmi bytostmi, kterými opravdu jsme. Uvolňuje z naší mysli vše, co nám překáží v tom být šťastnější a spokojenější, pomáhá nám znovu nalézt to skvělejší já, kterým každý z nás jsme. Je tady pro ty, kteří vědí, že musí existovat ještě něco jiného, lepšího. Že je to možné i dosažitelné.

Terapie trvá zpravidla 60 minut. Klient leží na lehátku, terapeut pracuje s body na jeho hlavě. Po terapii zažijete pocit uvolnění ve Vašem těle i životě. Z důvodu kontaktu s vysokými vibracemi se klientům doporučuje po terapii vypít hodně vody, eventuelně sníst něco sladkého či slaného pro uzemnění.

Metoda Access Bars® vznikla v roce 1990 v USA  a od té doby již pomohla  tisícům lidí na celém světě  změnit významné  aspekty jejich života.

access bars

ACCESS BARS® vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Je velmi příjemná a účinná.

 

Kontakt

Poradna pro rozvoj osobnosti Sadová 2704/10
Zlín
76001
tel. 777 114 300
PhDr. et Mgr. et Bc. Cekotová Svatava

tel. 608 1234 11
Bc. Zdeněk Cekota
homeopatiezlin@seznam.cz