TĚLESNÉ PROCESY

Tělesné procesy pracují s energií těl a bytostí. Málokdo z nás má opravdové spojení s vlastním tělem. Tělo s námi neustále komunikuje svoje vlastní potřeby, které často nevnímáme. Větší spojení s tělem jako senzorickým nástrojem nám umožní uvolnit navenek jeho problémy a potíže a nastavit harmonický stav bytí. U tělesných procesů  se pracuje s klientem na lehátku tak, že se dotýkáme jeho oblečeného těla, které je zakryté dekou.

 

TSS - Trifold Sequencing Systems (Trojnásobné sekvenční systémy)

Doporučují se spouštět společně s Access bars. Jsou určeny pro všechny situace, ve kterých jsme se zasekli v minulosti a nemůžeme se od nich odstřihnout. Čistí také všechny traumatické zkušenosti, které se navrací a opakované znovuprožívání jakéhokoliv traumatu jako by to bylo včera a stále dokola. Používáme také čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování.TSS ošetření s čistícími prohlášeními společně s Access bars stojí 1800,-Kč. Délka ošetření je asi 60 až 90min.

Zdrojové pole pro eliminaci a vyhlazení potíží vyvolaných geneticky

Tělesný proces Access consciousness®-Genetika a Psychické poruchy /Source Field for the Elimination and Eradication of Genetically Impelled Diseases/je vhodný pro v těle geneticky podmíněné nastavení, hlavně poruch psychických. Také pomáhá k obnovení regeneračních schopností organismu. Tento proces podporuje a obohacuje naši schopnost být sami sebou, být v harmonii se sebou i s okolím. Je velmi vhodný pro všechny, kdo si chtějí konečně užívat plnými doušky vnitřní život bez psychických potíží a zátěží z rodové linie. Tento proces zároveň uvolňuje stres spojený s potřebami našeho těla.
 
Doporučují se spouštět společně s Access bars ale lze je spouštět i jako samostatný tělesný proces.
Genetika + Acess bars  trvá asi 60 až 90 minut a stojí 1800,- Kč
Samostatný tělesný proces  Genetika trvá asi 60 minut a stojí 1200,- Kč