Energetický facelift®

Energetický facelift®
Chcete vypadat mladě, ale představa plastické operace ve Vás vyvolává nelibost? Pak je tady pro Vás metoda
Access Energetický Facelift ®. Zpevní a rozzáří váš dekolt a obličej , dodá jim krásný zářivý efekt a to bez žádných chirurgických zákroků, injekcí, peelingů nebo drahých krémů na omládnutí.

Dochází při něm k  omlazení uvolněním tzv. "zmrzlých emocí" a otáčí běh  času bez ohledu na to, kolik Vám je let. Je to fenomenální, pečující a relaxační technika, která využívá energii k aktivaci vašeho obličeje tím, že spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu.
Je to hluboká  péče o celé Vaše tělo a mysl. Pracujeme s energií a omlazujeme celý systém včetně všech vnitřních orgánů až ke koruně hlavy.
Jedná se o úžasný proces, který může zvrátit účinky stárnutí na obličeji tím, že vytváří podobné účinky v celém těle. Zajímavé přitom je to, že na rozdíl od botoxu, o kterém výzkum prokázal, že brání výrazu radosti a emocí, Energetický Face Lift naopak umožňuje  ukazovat a projevovat radost a hravé, energické fungování těla!
Všimněte si na obrázcích dole stavu vrásek na čele, kolem očí a nosu před aplikací a po jedné jediné aplikaci. Podle Vašeho věku a stavu Vašich vrásek si můžete pořídit cenově zvýhodněné balíčky tří nebo pěti aplikací a to i opakovaně. Obdarujte své blízké tímto unikátním dárkem, rádi Vám vystavíme dárkové kupony.


Kontakt

Poradna pro rozvoj osobnosti Sadová 2704/10
Zlín
76001
tel. 777 114 300
PhDr. et Mgr. et Bc. Cekotová Svatava

tel. 608 1234 11
Bc. Zdeněk Cekota
homeopatiezlin@seznam.cz